Nikki Reed forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nikki Reed forum

Prvi forum na Balkanu o Nikki Reed.
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Internetski forumi pretvorili su se u pljuvaonice

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Leticia Kellie
Admin
Leticia Kellie


Broj postova : 870
Join date : 02.06.2010
Age : 31
Lokacija : Split

Internetski forumi pretvorili su se u pljuvaonice Empty
PostajNaslov: Internetski forumi pretvorili su se u pljuvaonice   Internetski forumi pretvorili su se u pljuvaonice I_icon_minitimened lip 06, 2010 12:34 am

Nikki Reed, atraktivna glumica koja u sagi 'Sumrak' tumači ulogu vampirice Rosalie Hale, otkrila je da nije ravnodušna na kritike na koje nailazi na internetskim forumima
U intervjuu na MTV.comu u kojem je odgovarala na pitanja obožavatelja, mlada glumica rekla je kako misli da oni glumci koji kažu da nikad ne provjeravaju internetske forume na kojima se raspravlja o njima, lažu.

'Forum na IMDb-u pretvorio se u pravo ratište. Postoje zbilja zločesti ljudi kojima je izgleda jedini cilj nekoga popljuvati. Često sam se šalila s Kristen Stewart da bismo se trebale uključiti i braniti nas. Mislila sam da bi trebali služiti za konstruktivne kritike na račun nečije glume ili uloga, no sve se pretvorilo u nešto posve drugo. Osobe koje vas žele popljuvati u stanju su sate i sate provesti na internetu, jer ih drže te negativne emocije', smatra Nikki Reed.

Ispričala je i o tome kako bi se znala izdeprimirati zbog tih komentara.

'Nije baš svejedno vidjeti da netko napiše za bas da ste debeli ili ružni. Naišla sam i na opaske poput: 'Pa ona nije tip za plavušu' ili 'I Nikki bi trebala biti najljepša žena na svijetu? Mogli su naći nekog ljepšeg za tu ulogu' i sl. Nije da sam pretjerano osjetljiva, ali silno sam se ražalostila kad sam to pročitala. Ali moram pohvaliti cure sa sitea TwiMoms, one su predivne prema meni. Napravile su knjigu sa svim prikupljenim pozitivnim kritikama o meni koje su im poslali obožavatelji iz cijelog svijeta i to su mi poklonile. To je bio super osjećaj', rekla je Nikki. Dodala je da je iznenađena svojim iznenadnim statusom celebrityja.

'Nedavno sam na jednoj stranci vidjela svoju sliku kako izlazim iz supermarketa. Neki obožavatelj me uslikao i postavio na web. Zamislite moje iznenađenje! Ljudi nas prate okolo i slikaju', rekla je Reed.

Preuzeto sa http://www.tportal.hr/teen
[Vrh] Go down
https://nikkireed.forumotion.com
LosT In ThE MomenT

LosT In ThE MomenT


Broj postova : 106
Join date : 04.06.2010
Age : 28
Lokacija : Lost in |Forks, waiting 4 Edward 2 come back 2 Bella

Internetski forumi pretvorili su se u pljuvaonice Empty
PostajNaslov: Re: Internetski forumi pretvorili su se u pljuvaonice   Internetski forumi pretvorili su se u pljuvaonice I_icon_minitimepon lip 07, 2010 2:51 pm

znm za ovo xD
[Vrh] Go down
http://hayleywilliams.serbianforum.info
anna

anna


Broj postova : 546
Join date : 06.06.2010
Age : 31
Lokacija : ST

Internetski forumi pretvorili su se u pljuvaonice Empty
PostajNaslov: Re: Internetski forumi pretvorili su se u pljuvaonice   Internetski forumi pretvorili su se u pljuvaonice I_icon_minitimesri lip 09, 2010 3:33 pm

znam i ja... procitala sam vec ovo....
[Vrh] Go down
Waris
Mod
Waris


Broj postova : 220
Join date : 03.06.2010
Age : 31
Lokacija : Split

Internetski forumi pretvorili su se u pljuvaonice Empty
PostajNaslov: Re: Internetski forumi pretvorili su se u pljuvaonice   Internetski forumi pretvorili su se u pljuvaonice I_icon_minitimeuto lip 29, 2010 11:16 am

Citala.
[Vrh] Go down
Midnight Dream

Midnight Dream


Broj postova : 26
Join date : 19.07.2010
Age : 27
Lokacija : In place where no one know for pain.:)

Internetski forumi pretvorili su se u pljuvaonice Empty
PostajNaslov: Re: Internetski forumi pretvorili su se u pljuvaonice   Internetski forumi pretvorili su se u pljuvaonice I_icon_minitimeuto srp 20, 2010 11:47 am

Procitala sam to.
[Vrh] Go down
http://www.twilightsource.biz/forum.htm
Sponsored content





Internetski forumi pretvorili su se u pljuvaonice Empty
PostajNaslov: Re: Internetski forumi pretvorili su se u pljuvaonice   Internetski forumi pretvorili su se u pljuvaonice I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Internetski forumi pretvorili su se u pljuvaonice
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Nikki Reed forum :: Nikki Reed :: Novosti-
Forum(o)Bir: